Akmenės ugniagesių vienybė: kai gelbėtojai pasirūpina ne tik saugumu, bet ir grožiu

Balandžio 22-oji Akmenės grandies ugniagesiams gelbėtojams tapo ne tik eiline tarnybos diena, bet ir prasminga bendrystės švente. Prisijungę prie nacionalinės iniciatyvos „Darom!“, pareigūnai įrodė, kad jų komandinė dvasia nepalaužiama ne tik gesinant gaisrus, bet ir puoselėjant savo „antruosius namus“.

Vadovaujami ARUK vadovo Vladimiro Silvaško, vyrai pasiraitojo rankoves ir vos per pusdienį neatpažįstamai pakeitė grandies teritoriją. Buvo atsisveikinta su senais krūmynais ir piktžolėmis, išlygintas šviežias dirvožemio sluoksnis bei pasėta nauja, pavasariu kvepianti veja. Šis darbas nebūtų buvęs toks sklandus be asmeninio indėlio: Eividas Žvingėlas ir Saulius Dargevičius operatyviai pasirūpino transportu, o Rimgaudas Bronušas suteikė visus reikiamus įrankius.

Nors fizinis darbas pareikalavo nemažai jėgų, jį vainikavo bendrystės jausmas ir bendri pietūs. Kvepiantys šašlykai ir kolegų juokas tapo geriausiu įrodymu – suvieniję jėgas, Akmenės ugniagesiai gali nuveikti viską.


Warning: Undefined variable $meta_text in /home/aruklt/domains/aruk.lt/public_html/wp-content/themes/hiero/content-single.php on line 61