Forumas Vilniuje

2022 m. rugsėjo 15 d. Vilniuje Litexpo rūmuose vyko trečiasis „Gaisrinės saugos technologijų forumas 2022“ (BALTIC FIRE FORUM 2022). Forume dalyvavo Akmenės rajono ugniagesių komandos vadovas Vladimiras Silvaško ir ugniagesys gelbėtojas Arūnas Žymantas.

Tai konferencija – paroda, kurios metu buvo pristatytos gaisrinės saugos prevencijos užtikrinimo priemonės, gaisrų plitimo ribojimo ir gesinimo sistemų naujovės, buvo diskutuojama apie technologines inovacijas, pristatyti naujausias gesinimo, teršalų surinkimo sistemos ir avarijų likvidavimo taktikos naujovės. Supažindinta su naujausia technologine įranga ir paskutinės kartos gaisriniais automobiliais.

Forume sulaukėme pranešimų iš bandymų – sertifikavimo, priešgaisrinės priežiūros, gelbėjimo darbų sričių. Konferencijos metu buvo galimybę susipažinti su Latvijos ir Lenkijos ugniagesiais, pasidalinti patirtimi, diskutuojama tiek apie technologines inovacijas, tiek apie gerąją praktiką projektuojant, eksploatuojant, bandant ir prižiūrint apsaugines sistemas.


Warning: Undefined variable $meta_text in /home/aruklt/domains/aruk.lt/public_html/wp-content/themes/hiero/content-single.php on line 61