Pirmos medicinos pagalbos mokymai

Akmenės rajono ugniagesių komandoje Akmenės miesto padalinyje 2022 m. birželio 28 d. vyko mokymai Pirmos medicinos pagalbos tema. Į svečius pas ugniagesius sutiko atvykti Akmenės rajono greitosios medicinos pagalbos centro direktorius Justinas Stašys ir skubios medicinos pagalbos specialistas – Liutauras Balseris.

Medicinos specialistai, turintis nemažai patirties teikiant pirmąją pagalbą nukentėjusiems, papasakojo kaip ir kokiomis gelbėjimo priemonėmis galima būtų išgelbėti žmogaus gyvybę atsitikus nelaimei. Medikai paaiškino dalyviams kaip naudoti defibriliatorių, turniketus, Ambo maišą, kaklo fiksatorių, suteikė galimybę atnaujinti žinias darant dirbtinį kvėpavimą, širdies masažą, kraujavimo stabdymą, aptarė ypatybes teikiant pirmąją pagalbą vaikams.

Mokymų metu ugniagesiams buvo pasiūlytą ištraukti „nukentėjusįjį“ iš automobilio. Medikai pasidalino savo patarimais kaip atlikti gelbėjimo veiksmus, į ką labiausiai kreipti dėmesį, kaip teisingai sudėlioti prioritetus nustatant kokią pagalbą reikia suteikti pirmiausia.

Širdingai dėkojame medicinos specialistams Justinui Stašiui ir Liutaurui Balseriui už skirtą laiką ir įdomius bei naudingus mokymus.


Warning: Undefined variable $meta_text in /home/aruklt/domains/aruk.lt/public_html/wp-content/themes/hiero/content-single.php on line 61