ŠVENTO FLORIJONO DIENA VĖL AKMENĖJE

           

Gegužės 4 d. – ugniagesių globėjo šv. Florijono diena. Antrus metus Akmenės miesto gatvėmis ugniagesių automobiliai sirenomis kvietė gyventojus į ugniagesių varžybas.

Akmenės miesto centrinėje aikštėje ugniagesius su profesine švente sveikino Akmenės rajono ugniagesių komandos vadovas Vladimiras Silvaško, Seimo nario Valiaus Ąžuolo patarėjas Artūras Pekauskas, rajono vicemeras Tomas Martinaitis, Greitosios medicinos pagalbos atstovas Justinas Stašys su savo komanda.

Padėkos raštai už nepriekaištingą pareigų atlikimą buvo įteikti Vaidui Bronušui, Renaldui Gideikai, Hubertui Lunkevičiui, Andriui Medeckiui, Leonardui Narsčiui, Ričardui Reivyčiui, Gintarui Stankui, Žydrūnui Spaičiui, Galinai Kačiulytei.

Dalyvavo, kaip ir pernai,  penkios komandos: Akmenės PGT, Akmenės UG, Papilės UG, Kruopių UG ir Agluonos UG. Kiekviena komanda turėjo atlikti užduotį: apsirengę ugniagesio koviniais rūbais nuo gaisrinės pastato turėjo atvykti su autocisterna į nustatytą vietą, prisijungti prie vandens hidranto, ištiesti liniją (gaisro gesinimo žarnas) ir vandens srove numušti taikinį (pripildyti kibirą vandeniu).

Varžybų teisėjai Arūnas Žymantas, Sigitas Stonys su teisėjų padėjėjais Valdu Gužausku ir Židrūnu Sidabru vertino užduoties atlikimo laiką ir komandų klaidas. Už kiekvieną klaidą prie užduoties atlikimo laiko prisideda po 5 sekundės. Prieš varžybas teisėjas Arūnas Žymantas pravedė komandoms instruktažą ir paaiškino užduoties reikalavimus.  

Po užduoties atlikimo ir komisijos pasitarimo buvo nustatyti nugalėtojai (laikas, įvertinus baudos taškus):

1 vieta – Akmenės PGT, 3:02 min.

2 vieta – Papilės UG, 3:31 min.

3 vieta – Agluonos UG, 3:39 min.

4 vieta – Akmenės UG, 3:47 min.

5 vieta – Kruopių UG, 4:57 min.

Dėkojame Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Akmenės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybai už parengta ugniagesių trasą mažiesiems žiūrovams, Akmenės rajono savivaldybei ir Respublikinei ugniagesių gelbėtojų profesinei sąjungai už rėmimą.


Warning: Undefined variable $meta_text in /home/aruklt/domains/aruk.lt/public_html/wp-content/themes/hiero/content-single.php on line 61